«Вибуховий» Крош – ні дня без тренування

Прикордонний вухань Крош – справжня гордість охоронців кордону. Його жартома називають начальником відділення, адже за характером – він точна копія свого господаря, який обіймає відповідну посаду. Коли чотирилапі одного підрозділу збираються разом Крош ніби подає приклад своїм меншим колегам. Дечого в нього навчився і Марс, про якого ми розповідали нещодавно.
Інспектор-кінолог Олександр познайомився з Крошем, коли той був зовсім крихітним. З самого малечку він почав тренувати чотирилапого. Пліч-о-пліч вони проходили навчання у Кінологічному навчальному центрі Державної прикордонної служби, щоб отримати гідну підготовку та ефективно захищати український кордон.
Як напрямок розвитку для свого вихованця Олександр обрав пошук вибухової речовини, оскільки цей важливий спектр знань убезпечує нашу країну від потрапляння до неї зброї, вибухівки та інших небезпечних речовин.
Вправно та вміло напарники пройшли навчання, після якого поїхали до району проведення Операції Об’єднаних сил. У підрозділі друзі-прикор

Статистика упоминаний

22 сентября 2021
без рейтинга
нет публикаций

График отображает количество публикаций ВКонтакте с упоминанием видео. Рейтинг рассчитывается в случае, если видеоролик опубликован не менее 1 раза в выбранный день.

реклама

Упоминания

1 публикация

Больше видео

Первоначально видео размещено на сайте YouTube по ссылке https://www.youtube.com/watch?v=JiPNtwO5hnM одним из пользователей этого сервиса. Сайт VKFaces собирает и обрабатывает информацию о видео в автоматическом режиме на основе открытых публикаций ВКонтакте, которые НЕ были скрыты настройками приватности.

Политика борьбы с фейками